تعمیر کمپرسور بیتزر

تعمیرات و بازسازی کمپرسور بیتزر

یکی از رایج ترین برندهای کمپرسور برودتی در ایران (بیتزر) است. کمپرسورهای بیتزر در انواع مختلف زیرصفری و بالاصفری تولید می شوند. تعمیرات کمپرسورهای بیتزر با توجه به حساسیت های خاص این کمپرسور کاری حساس و نیازمند تخصص می باشد. انواع عیوب مانند سوختگی سیم پیچ یا عیوب مکانیکی کمپرسور بیتزر باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرند تا از تکرار موارد مشابه جلوگیری به عمل آید. گروه مهندسی مینوتهویه با کوله باری از تجربه در زمینه تعمیرات کمپرسورهای برودتی چیلر و سردخانه دراین زمینه به شما کمک خواهد کرد.

پرکابردترین نوع کمپرسور بیتزر در ایران ،سمی هرمتیک پیستونی،اسکرو و اپن تایپ پیستونی (اتوبوس،تریلر و شناور) است. کمپرسورهای پیستونی در دو تیپ جدید و قدیم وجود دارند.کمپرسورهای تیپ قدیم با نام خرگوشی نیز شناخته می شوند و کمپرسورهای جدید با بدنه شش ضلعی اکولاین نامیده می شوند.

تعمیر کمپرسور سردخانه و چیلر
تعمیر کمپرسور اکتاگون

کمپرسورهای اکولاین بیتزر به کارکرد بسیار نرم و بدون صدا معروف هستند.این کمپرسورها در ظرفیت های مختلف زیرصفری،بالاصفری و تهویه مطبوع تولید می شوند.مانند همه ی کمپرسورهای پیستونی، برگشت مایع به کارتر قاتل اصلی این کمپرسورهاست که باعث آسیب شدید به مکانیک و قسمت الکتریک می شود.در صورت مشاهده کوچک ترین صدای غیرعادی،لرزش ،پریدن فیوز بلافاصله کمپرسور را خاموش کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود و با ما تماس بگیرید.

تعمیر و بازسازی کمپرسور بیتزر به دلیل حساسیت تلرانس ها و نوع آبندی کاری تخصصی و حساس است.مثلا در کمپرسور کولر اتوبوس بیتزر به دلیل حساسیت آب بندی شفت تعمیر باید توسط فرد خبره انجام گیرد و قبل از تحویل به مشتری تست انجام گیرد. استفاده از قطعات و روغن اصلی نیز از مهم ترین فاکتورهای تعمیرات می باشد.

تعمیر کمپرسور بیتزر تعاونی مصرف فولاد میارکه

 گروه مهندسی مینوتهویه از قطعات اصلی و اورجینال و روغن اصلی مطمئن در تعمیرات استفاده می کند.کمپرسور تعمیری در صورت نصب توسط تکنسین های مینوتهویه 6 ماه ضمانت می شوند و پس از آن از پشتیبانی فنی برخوردار هستند.یکی دیگر از خدمات ما تعیین علت خرابی کمپرسور بیتزر شماست.اگر کمپرسور تازه تعمیر شده بدون یافتن علت خرابی روی سیستم نصب شود ، قطعا ظرف مدت کوتاهی دوباره خراب خواهد شد.

تعمیر کمپرسور بیتزر
تعمیر کمپرسور بیتزر 30 اسب

تامین قطعات اصلی کمپرسور بیتزر (اکولاین ،اکتاگون،تیپ قدیم خرگوشی،دو مرحله ای یا دبل استیج) توسط کارشناسان ما و با وسواس و دقت خاصی انجام می گیرد. اگر به لوازم و قطعات یدکی کمپرسور بیتزر نیاز دارید تنها کافیست پلاک کمپرسور را برای ما ارسال کنید.

تعمیر کمپرسور بیتزر از سراسر ایران پذیرفته می شود. تنها کافیست کمپرسور خود را بوسیله ی باربری برای ما ارسال کنید.کمپرسور پس از تست فشار (مکانیکی) و تست الکتریکی تحویل داده می شود.

تماس و واتساپ گروه مهندسی مینوتهویه : 09133196934

دفتر و کارگاه : 03134360743

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *