تعمیر کمپرسور کوپلند دی وی ام

تعمیرات و بازسازی کمپرسورهای کوپلند : دی وی ام ، دیسکاس ، کوپلماتیک به صورت تخصصی در گروه مهندسی مینوتهویه انجام می گیرد. کمپرسورهای کوپلند در مصارف بالاصفری تهویه مطبوع و سردخانه و همچنین مصرف زیرصفری بسیار رواج دارند.

تعمیر کمپرسورهای کوپلند شامل سیم پیچی کمپرسور و قسمت مکانیکی به صورت تخصصی و توسط کارشناسان برق و مکانیک مینوتهویه و با استفاده از بهترین قطعات انجام می شود.

کمپرسور DWM
کمپرسور سردخانه

از مهم ترین عیوبی که برای کمپرسورهای کوپلند رخ می دهند می توان به سوختن سیم پیچ و همچنین کاهش فشار کمپرس اشاره نمود. هر یک از این موارد به واسطه مشکلات موجود در سردخانه و یا چیلر رخ می دهند.بنابراین این مشکلات باید به صورت کامل برطرف شوند تا شاهد خرابی مکرر کمپرسور نباشیم. یکی از خدمات گروه مهندسی مینوتهویه بررسی علت خرابی کمپرسور و مشاوره تخصصی به مشتریان می باشد.


کمپرسورهای دیسکاس از تکنولوژی منحصر به فردی در قسمت سوپاپ ها بهره می برند که باعث کاهش حجم مرده کمپرسور و افزایش راندمان حجمی کمپرسور می شود. این کمپرسورها برای مصارف زیر صفری ایده آل هستند اما استفاده از کمپرسور دیسکاس در مصارف بالاصفر و تهویه نیز امکان پذیر است. به دلیل ساختمان خاص صفحه سوپاپ یا ولو پلیت دیسکاس، تعمیر و بازسازی این کمپرسورها کاری تخصصی بوده و نیازمند صرف دقت و زمان می باشد. برای تعمیر و بازسازی تخصصی کمپرسور دیسکاس سردخانه ، چیلر ،یخساز و … خود با ما تماس بگیرید.


تعمیر کمپرسور کوپلند دی وی ام
تعمیر موتور سردخانه

کمپرسورهای ارسال شده به کارگاه ابتدا در حضور مشتری دمونتاژ می شوند تا مشکلات کلی کمپرسور مشخص شود. سپس در صورت تایید نهایی از سوی کارفرما روند تعمیرات اغاز می شود و امکان بازدید کارفرما از تمامی مراحل تعمیر وجود دارد. پس از اتمام تعمیر، کمپرسور به صورت دقیق تحت تست های الکتریکی و مکانیکی قرار می گیرد و در صورت عملکرد مناسب تحویل کارفرما می شود.


امکان ارسال کمپرسور بوسیله ی باربری ( اتوبوس ، کامیون ، وانت ) وجود دارد. بنابراین می توانید کمپرسور خود را بدون هیچگونه نگرانی برای ما ارسال کنید.

جهت مشاوره در خصوص تعمیر کمپرسور خود با شماره تلفن 09134327967 در تماس باشید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *